Aslı Aral

Şekerpire'nin Yoga Dünyasında Yolculuk

EmoTrance – Duygusal Dönüşüm

EmotranceEmoTrance – Duygusal Dönüşüm Tekniği Nasıl Uygulanır?
Hayatlarımız  hiç bir zaman acı çekmek üzere tasarlanmadı. Hayat; öğrenmek, deneyimlemek ve bu deneyimin getirdiği değişimi  görüp, sonrasında ancak bırakarak yani hafifleyerek gerçekten yaşanabilir.

Duygularımız, bize enerji bedenimizdeki halleri anlatan, geri bildirimlerdir. Duygulara verdiğimiz tepkiler hayata verdiğimiz tepkiler olarak ortaya çıkar ve olumsuz duygular çok fazla biriktiğinde bedenin bazı bölgelerinde tıkanıklığa yol açar. Bu durumu daha kolay bir şekilde anlatmam gerekirse, bir hortum düşünün bahçe hortumu, nasıl ki o hortumu büküp ikiye katladığımızda hortum sıkışır ve suyun akışı kesilirse. Tıpkı bedendeki sağlıklı enerji akışı da aynı böyle suyun akışının kesildiği gibi tıkanır. Ve bu biriken tıkanıklıklar sebebiyle enerji blokajları oluşuyor. Beden sıkıştıkça olaylara daha fazla tepki vermeye başlıyor. Bunun neticesinde enerji akışı durur ve artık bu duygu yoğunlukları bedenizinde büyüklü küçüklü travmalar oluşturmaya başlar.

EmoTrance ile enerji bedenimizdeki blokajları hafifletip bedenden akmasını sağlamak mümkün.

Çok eski zamanlardaki kadim kültürlerde insanoğlu bu tür blokajlar yada daha büyükleri olan travmalar henüz oluşmadan bedendeki hislere odaklanılarak ortadan kaldırıp, kendi kendilerine şifalandırabiliyorlardı. Fakat yüzyıllar geçtikçe insanın yeryüzünden, kendinden ve bedenindeki hislerinden uzaklaşmasının sonucunda, kendiyle birlikte etrafını da yanlış anlar olmuş.

EmoTrance; çevremizle uyumlu ve akışta olabilme kabiliyetimizi geri kazanmak ve özellikle de enerji sistemimizin tekrar akışta olmasını mümkün kılıyor.

” Tüm duygular enerji sisteminden gelen acı ve neşenin sesleri ve yakarışlarıdır.”  Dr.Silvia Hartmann

Kendi enerji sisteminiz ile çalışıyor ve şu anda gerçekte orada olan bitenle ilgileniyoruz..

Nasıl mı? ” Yaşadığınız bu duygusal olayı bedeninizin neresinde hissediyorsunuz? ” demeyi öğrenerek başlıyoruz.
Duygularımız yardımıyla enerji bedenimizi canlandırıp,  nefesimiz ile birlikte niyet mekanızmamızı harekete geçiriyoruz.

Özet olarak;

– Yardıma ihtiyacı olan bir enerji bedenimiz vardır.
– O deneyimlediğimiz duygularımız yardımıyla bize nerede yardıma ihtiyacı olduğunu anlatır.
– Biz ona bu yardımı NİYETİMİZLE yaparız.

EmoTrance ‘in Etkili Olduğu Alanlar?

EmoTrance ile hayatımızın her halinde;

♦ Tüm duygusal rahatsızlıklar ve acılar; öfke, utanç, üzüntü, depresyon, stres, endişe, suçluluk, korku, keder v.s…

♦ Yapacaklarını erteleme, vazgeçme, pes etme, güç kaybı gibi başarı engellerinin ortadan kaldırılmasıyla Her alanda performans artışı

♦ Düşük özgüven, düşük enerji durumları, düşük beklentiler, kendini sevmemek ve kendini sabote etmek gibi durumlar için Kendi kendini iyileştirme ve şifalandırma

♦ Algı ve anlayışta değişimler –“zihninizi değiştirmek”- İnanç ve tutumları yaratan duyguların orjinal enerjetik sebeplerini ortadan kaldırarakmak zihni temizlemek, düşünceyi genişletmek, düşünce yeteneklerini geliştirmek ve doğru kararlar almayı sağlayarak büyük resmi görebilmek

♦ Kazalarda, hastalıklarda ve ameliyatlarda oluşabilen enerjetik rahatsızlıkları ortadan kaldırarak travmaları şifalandırarak enerji bedeninin doğal olarak tekrar işlerliğini kazanmasına yardımcı olur. Bu da iyileşme süresini kısaltarak uzun dönemli psikosomatik acı ve hastalıkların oluşmasını engeller.

İzin verin birlikte kendi öz’ümüze, hislerimize doğru gerçek bir yolculuğa çıkalım.
Ve herşey kolay ve basitçe değişsin/dönüşsün!

Aslı Aral

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: